Poniżej zamieszczam referencje udzielone przez moich klientów.
Nikt lepiej nie opisze mojej pracy podczas realizacji zlecenia jak ludzie, którzy mi zaufali.


KALINA & TOMASZ
"Cieszę się, że poznaliśmy się przed ślubem- bo dzięki temu spotkaniu wiem, że w dniu ślubu będę spokojna. Co więcej- będę się cieszyć, że będziesz nas wspierał w tym pięknym dniu i w wyjątkowy sposób oddasz te magiczne mam nadzieje chwile. Dziękuję za zaangażowanie, profesjonalizm, indywidualne podejście do "obiektu" ;-) poświęcenie i włożone w to serce. To czysta przyjemność pracować z fachowcem, który przy okazji jest świetnym rozmówcą i bardzo ciepłym człowiekiem. To jak Twoje zdjęcia wyglądają, uważam jest oprócz talentu zasługą tego jaki jesteś. Nie żegnamy się a z miłą chęcią mówimy- do zobaczenia!"


MARTA & KRZYSIEK
"Pełen profesjonalizm, reportaż jest cudny, zdjęcia oddają emocje, Wiktor to przesympatyczny człowiek, który jest otwarty na propozycje. W pełni oddaje się swojej pracy, Z całą odpowiedzialnością polecamy, każdemu kto chce, aby jego pamiątka ślubna była naprawdę wyjątkowa. Ze swojej strony życzymy dalszych sukcesów zawodowych! ;)"


MAGDA & MATEUSZ
"Wiktorze! Po obejrzeniu Twojego portfolio oraz ślubnych reportaży, wybór fotografa na wesele był dla Nas oczywisty .Chcieliśmy uwiecznić ten ważny dla nas dzień w sposób wyjątkowy- Ty Nam w tym pomogłeś. Nie ukrywając, zrobiłeś to profesjonalnie ! Zdjęcia są rewelacyjne, co jakiś czas do nich wracamy i na nowo przeżywamy emocje, towarzyszące nam w dzień wesela.Uchwyciłeś cudowne momenty miłości , wzruszenia, radości oraz świetnej zabawy. Masz wielki talent oraz "bystre oko", które zwraca uwagę na szczegóły :) Współpraca z Tobą była czystą przyjemnością. Jeszcze raz DZIĘKUJEMY !!"


MARTA & SŁAWEK
"Chcielibyśmy podziękować bardzo serdecznie za zdjęcia. Przede wszystkim za profesjonalizm, perfekcje, cierpliwość, i coś czego nie da się wyćwiczyć czyli po prostu talent. Cieszymy , że mogliśmy spędzić razem nasz najważniejszy dzień oraz cudowny plener ślubny z przygodami. Jeżeli ktoś zagląda do Wiktora i się zastanawia, to bez dwóch zdań polecam, Wiktor zawsze służy radami, podpowie jak będzie lepiej. Jednym słowem mówiąc Fotograf przez wielkie F. i talent. Serio!"


ILONA & TOMEK
"Potrafisz uchwycić w niesamowity sposób emocje i momenty, które tworzą piękną opowieść. Masz niesamowity talent i wyczucie. Oglądamy zdjęcia już któryś raz i ciągle zachwycają. 
Dziękujemy!!!"


KASIA & MAREK
"Profesjonalny w każdym calu! Chcieliśmy Ci bardzo podziękować za to, że towarzyszyłeś nam tego dnia, że fotografowałeś w niewidoczny sposób, a między zdjęciami rozluźniałeś atmosferę i stworzyłeś niesamowity nastrój, który widać na zdjęciach. Jesteśmy bardzo zadowoleni z finalnego efektu, zdjęcia przerosły Nasze oczekiwania!
Dziękujemy z całego serca :)"